Jak vznikla Dokonalá rozlučka

Vítej, jsem Silvia a tohle je můj příběh 

Program jsem vymyslela jako dárek pro svoji nejlepší kamarádku, když jsem jí organizovala rozlučku se svobodou.

Když se moje nejlepší kamarádka vdávala, šla jsem jí za svědka. Jako její svědek jsem měla jeden velký úkol: zorganizovat ji rozlučku se svobodou. Den, který by měl patřit jen jí a všem jeji kamarádkám.

Jak to začalo

Po tom všem co jsme spolu prožily jsem chtěla, aby ten den byl výjimečný a nebylo to pouhé popíjení alkoholu v baru. Měl by to být den, kdy se má ohlédnout zpět a připomenout si pestré zážitky z různých etap jejího života se svými kamarádkami.

Jenomže před rozlučkou otěhotněla a já jsem potřebovala program, který se přizpůsobí tomu, že nemůže pít, ale ostatní holky ano a také tomu, že nechce tančit, ale ostatní holky by rády. Navíc se její kamarádky ze školy neznaly až tak dobře s těmi z práce, a vdané si méně rozuměly s mladšími parťačkami. Potřebovala jsem program, který by propojil a pobavil úplně všechny, ale především, aby se zábava točila jenom kolem nevěsty.

A tak jsem vytvořila společenskou hru, se kterou jsme si mohly zavzpomínat na vše co jsme prožily a zároveň se u toho výborně pobavily i když se některé holky na rozlučce viděly poprvé...

Nejdřív jsem hru vyráběla "na koleni" pro své okolí, pro kamarádky kamarádek. A když jsem se dozvěděla, že na jedné rozlučce holky raději zrušily dopředu naplánovaný program, protože chtěly "dovést nevěstu k oltáři", pochopila jsem, jak moc je důležitá "Dokonalá rozlučka" pro každou nevěstu.

Holky se na rozlučce chtějí bavit a odpoutat se, zároveň si ale přejí prožít jedinečný a výjimečný den, prožít ho spolu s nejlepší kamarádkou, udělat radost sobě a nevěstě stejně, jako jsem chtěla já pro svojí nevěstu.

"Dokonalá rozlučka" je všechno, co proto potřebujete. Užijte si jí!