DOKONALÁ ROZLUČKA - Společenská hra

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Na zakázku - Každý kus je na míru. Doručíme do 14 dní.
ks

Mám pro tebe jedinečnou a originální společenskou deskovou hru, která je vytvořena na zakázku a speciálně na míru nevěstě. Každý prvek hry je pečlivě promyšlený a přizpůsobený tak, aby reflektoval jedinečnou osobnost a zážitky nevěsty.

Holky se posouvají po hracím poli a z fáze nevěsty "Jsem single" ji musíte dovést až k oltáři, tedy do fáze "Vdávám se". Nebude to však jednoduché, teprve na této cestě se ukáže jak dobře znáte nevěstu a co všechno jste ochotné pro ní udělat, aby se k oltáři dostala včas.

Dokonalá rozlučka je plná zábavy, soutěžení a společného sdílení vzrušujících momentů. Očekávejte kreativní úkoly, zábavné otázky a nečekané situace, které vás rozesmějí a posílí vaše přátelství. 

Tato hra je skvělým způsobem, jak si užít společný čas s nevěstou před jejím velkým dnem.Více

Společenská hra, která prolomí ledy, rozproudí zábavu a je skvělý odrazový můstek každé rozlučky se svobodou.

Proč na míru nevěstě?

Na výrobu hry od tebe potřebujeme fotografie. A to právě ze života nevěsty.

Dokonalá rozlučka v sobě zahrnuje speciální a emocionální prvek. Je personalizovaná podle nevěstiných vzpomínek (zájmů, oblíbených míst a zážitků). 

S holkami nám pošlete fotky ze života nevěsty, které jsou pro nevěstu nebo vás s kamarádkami významné a my je zakomponujeme do hry. Fotografie ze života nevěsty jsou použity k vytvoření speciálních úkolů s vyprávěním. Ty dodávají této hře osobní a emocionální rozměr. To z ní činí skutečně originální a neopakovatelný dárek, který si nevěsta bude pamatovat na celý život.

Čekají na vás ...

Hra je plná zábavných a interaktivních prvků, které budou bavit všechny přítomné na rozlučce, ať už se jedná o holky z práce, školy nebo parťačky nevěsty.

 • vyprávění příběhů podle fotografií - Díky těmto speciálním úkolům s vyprávěním si s nevěstou můžete zavzpomínat na všechny ty nezapomenutelné okamžiky, které jste společně prožily, což dává této hře zcela jedinečný rozměr.

 • zábavné úkoly pro všechny - jsou přizpůsobeny různým osobnostem a povahám. Bez ohledu na to zda jste stydlivé nebo odvážné, najdete si v naší hře zábavu. Úkoly jako zaspívej karaoke, zatanči či slož nevěstě básničku, jsou skvělým způsobem, jak se odvázat, smát se a tvořit nezapomenutelné momenty na rozlučce se svobodou.

 

 • karty se zodpovídáním otázek o nevěstě jsou skvělým způsobem, jak se lépe poznat mezi sebou, a zároveň se dozvědět zajímavosti o nevěstě, které možná ani neznáte. Tato aktivita rozhodně rozbije ledy a napomůže vám ke vzájemnému propojení.

Karty ve hře Dokonalá rozlučka

Co dostanete ...

 • hrací deska
 • figurka nevěsty a družiček
 • hrací kostka
 • pravidla hry
 • personalizované fotopříběhy ze života nevěsty
 • kartičky s úkoly pro všechny
 • kvízové otázky o nevěstě
 • karaoke mikrofon
 • umělý banán
 • věnování pro nevěstu od kamarádek s rámečkem na společnou fotku
 • dárková krabice

Vhodný pro ...

 • rozlučky s alkoholem i bez alkoholu
 • rozlučky v soukromí, v přírodě i v baru, nebo restauraci

Jedná se o plynulou zábavu, která se může hrát jak v restauraci, baru, na chatě, tak i v přírodě či doma a propojuje všechny holky na rozlučce mezi sebou a zajišťuje mezi nimi plynulou a nenucenou konverzaci i když se neznají. 

Hra je vhodná pro skupinku 3-10 holek. Délka trvání je 2 - 3 hodiny / závisí na počtu účastnic a na tom jak moc se rozkecáte u fotopříběhů :).

 

Doporučení k výběru fotek ...

Ideální počet zaslaných fotek je 50 (minimální množství je 35).

Doporučujeme vybírat fotky z různých období života - dětství, puberta, dospělost, dovolené, pařby, životní události apod. Nejlépe ty co nikomu neukazujete :)

Pro plynulou zábavu, vybírejte fotky od všech účastnic, ne jenom od jedné.

Na fotce by měla být nevěsta, a to buď sama anebo s jinými osobami.

Za každou fotkou by se měl skrývat příběh.

Pro výrobu hry nám k finálnímu zpracování produktu po odeslání objednávky zašlete Vaše společné fotografie s nevěstou.

Vyrobíme vám hru na zakázku, ručně a s láskou zabalíme a dodáme do 14 pracovních dnů od doručení fotografií. (Pokyny k fotografiím Vám dorazí do emailu po odeslání objednávky).

 

Jak objednat ...

1. Vytvořte objednávku

2. Proveďte platbu

3. Po zaplacení dostanete potvrzující email s pokyny pro nahrání fotek 

4. Na nahrání fotek máte 2 dny (pokud potřebujete delší dobu, kontaktujte nás)

5. Poté už jenom čekat na doručení a hurá na rozlučku :)

Parametry
Barva Pudrově růžová
Délka trvání 2-3 hodiny
Počet hráčů 4-10 (větší počet dle domluvy)
Místo k hraní bez omezení