Dokonalá rozlučka se svobodou v Miláně!

Miláno –italské město módy a skvělé místo pro vaši rozlučku! Pokud se chystáte na nevšední zážitek plný vzrušení a dobrodružství, tak jste na správném místě. Dokonalá rozlučka v Miláně je nejen o báječných nákupech, ale také o těch nejlepších chvílích strávených s vašimi nejbližšími přítelkyněmi.

 Jaký se dostat do Milána?

A teď k tomu, jak se dostat z Prahy do Milána. Máte na výběr z několika leteckých společností, jako je Ryanair, Wizzair a Easyjet, které vás dopraví na jedno z letišť v okolí Milána.

A pokud se zabalíte jen do batohu, nemusíte platit za příruční batožinu. Nebo se domluvte, že si koupíte jeden příruční kufr pro všechny a do něj si zabalíte vše, co se vám nevejde do batohů. (Dokonalá rozlučka se vám krásně vejde do baťohu! 😊)

Všechna tato letiště jsou sice na okraji Milána, ale doprava do centra a na letiště funguje velmi dobře. Nejlevnější možností je autobus přes společnost Flexibus, nebo si můžete zvolit cestu vlakem. Doporučuji si jízdenky na vlak zakoupit přes aplikaci Omio.cz.

Ubytování v Miláně?

Ubytování v Milánu nabízí několik variant. Nejlevněji vás vyjde pronájem celého bytu přes Airbnb, nebo booking.com nabízí i celé apartmány. Pokud preferujete B&B (Bed and Breakfast), což je podobné penzionu, tak i tyto možnosti jsou k dispozici. Naopak nejdražší variantou je samozřejmě hotel. Při výběru ubytování vybírejte dle svého rozpočtu.

Mějte na paměti, že čím dříve si ubytování zarezervujete, tím více možností budete mít z levnějšího ubytování. Pokud si nejste zcela jisté, zda vám některá z holek na poslední chvíli nezruší účast, můžete vybírat ubytování s možností zrušení zdarma.

Jaký zvolit program?

Váš rozlučkový den můžete začít brunchem v úžasné kavárně LùBar, která se nachází nedaleko krásného parku Indro Montanelli Gardens. Kavárna LùBar má skvělý design a nabízí výborné jídlo. Je to ideální místo na zahájení programu a hraní Dokonalé rozlučky. Doporučujeme si, ale udělat rezervaci.

Prozkoumejte také krásy města Milán, pokud se Vám nechce chodit užijte si projížďku Hop and Drop turistickým autobusem, který vám umožní vidět památky z pohodlí autobusu.

Lístek si můžete koupit v autobusu nebo v prodejním stánku. Lístek je platný 24 hodin od zakoupení a můžete ho pak využít i jako přepravu po městě.

A co večer? Určitě zajděte na aperitivo, což je drink s malým občerstvením před večeří. Výběr je opravdu široký, a mnohé podniky v Miláně nabízí skvělá aperitiva. Nejlepší jsou v části města zvané Navigli, kde se nachází skvělé bary, diskotéky a hospůdky. Toto místo je naprosto ideální pro zakončení rozlučkového dne a plnění úkolů z hry Dokonalá rozlučka. 😊

 

TIP: Při výběru restaurace hledejte označení Osteria nebo Trattoria, jsou to v Itálii nejběžnějšími typy, které nabízejí tradiční italskou kuchyni. Určitě ochutnejte místní speciality, jako jsou rizoto, těstoviny nebo pizzu. Buon appetito!

Takže, pokud hledáte jedinečný zážitek pro vaši rozlučku se svobodou, Miláno je ideálním místem. Očekává vás spousta zábavy, skvělá kuchyně a nezapomenutelné chvíle s vašimi nejbližšími. Připravte se na spousty nových zážitků a na to nejlepší, co Miláno může nabídnout!